Verrijkingsklas

Iets voor jou?

Het Theresialyceum is sinds 2008 een begaafdprofielschool. Vandaar dat we vanaf dit schooljaar, naast de reguliere meeloopmiddagen, ook peer-bijeenkomsten voor meer-en hoogbegaafde kinderen uit groep 8 gaan aanbieden.

Tijdens deze bijeenkomsten ontmoeten zij ontwikkelingsgelijken: leerlingen die net zo nieuwsgierig en leergierig zijn als zijzelf.

Het doel? Zorgen voor herkenning en verbondenheid, ruimte geven voor intellectuele uitdaging én aandacht besteden aan sociale en emotionele ontwikkeling. Dit doen we in een ontspannen setting, waarbij er elke week een ander thema of onderwerp centraal staat. Dat kan variëren van een activerende les tot het spelen van een spel. We denken samen na hoe de talenten te ontdekken en in te zetten.

Wanneer?: In week 3, 4, 5, 7, 8 en 9 van 2027. Elke woensdagmiddag van 14.30u tot 16u.

Meer weten over hoogbegaafdheid op het Theresialyceum? : Begaafdheidsprofiel – Theresialyceum

Wie weet tot gauw!

Karen Wiegmink
Coördinator verrijkingsklas Theresialyceum
k.wiegmink@theresialyceum.nl

Houd deze pagina in de gaten, want binnenkort kunt u uw kind hier inschrijven.

 Popup livestream