Doe mee met de Tilburg Ten Miles!

Tips vanuit ons ondersteuningsteam (OST)
3 september 2025
Executieve Functies – Wat zijn dit? En waarom zijn deze belangrijk?
3 september 2025

Doe mee met de Tilburg Ten Miles!

Op zondag 28 september vindt de Tilburg Ten Miles plaats. Vanuit school moedigen we leerlingen aan om deel te nemen – sportief, gezond en een mooie uitdaging!

Er zijn drie afstanden: 5 km, 10 km of 16,1 km. De inschrijfkosten verschillen per afstand, maar school vergoedt €10,- en geeft alle deelnemende leerlingen een gratis hardloopshirt.

Het is de bedoeling dat leerlingen zichzelf inschrijven via de website van de Tilburg Ten Miles en daarna hun deelname doorgeven bij de heer CasWagener (c.wagener@theresialyceum.nl). Het doorgeven van deelname kan tot uiterlijk woensdag 10 september. Vooraf organiseren we gezamenlijke trainingen voor wie dat leuk vindt.

Ook belangrijk: mocht deelname financieel lastig zijn, dan kijken we graag samen naar een oplossing.

 Popup livestream